اکانت قانونی Red Dead Redemption 2 برای PS4 و PS5

این محصول توانسته است امتیاز 5.00 را از 5 دریافت کند

برای این محصول 9 دیدگاه ثبت شده است

ریجن این محصول ترکیه میباشد

Red Dead Redemption 2 یک بازی ویدئویی اکشن-ماجراجویی در سال ۲۰۱۸ است که توسط راک‌استار گیمز توسعه و منتشر شده‌است. این بازی سومین نسخه از سری رد دد است و پیش‌درآمد بازی رد دد ریدمپشن در سال ۲۰۱۰ است.بازی در سال ۱۸۹۹ اتفاق می‌افتد، زمانی که دوران غرب وحشی، تفنگدارها و یاغی‌ها رو به پایان است، و دولت آمریکا به دنبال ایجاد تمدن جدیدی در این سرزمین است. بازیکن نقش آرتور مورگان، یک راهزن سابق را بر عهده می‌گیرد که عضوی از گروهی از یاغی‌ها به رهبری Dutch van der Linde است.

150,000تومان410,000تومان
ژانر گیم : اکشن ، ماجراجویی
موجود در کنسول های ps4 و ps5
این محصول توانسته است امتیاز 5.00 را از 5 دریافت کند
برای این محصول 9 دیدگاه ثبت شده است

ریجن این محصول ترکیه میباشد

Red Dead Redemption 2 یک بازی ویدئویی اکشن-ماجراجویی در سال ۲۰۱۸ است که توسط راک‌استار گیمز توسعه و منتشر شده‌است. این بازی سومین نسخه از سری رد دد است و پیش‌درآمد بازی رد دد ریدمپشن در سال ۲۰۱۰ است.بازی در سال ۱۸۹۹ اتفاق می‌افتد، زمانی که دوران غرب وحشی، تفنگدارها و یاغی‌ها رو به پایان است، و دولت آمریکا به دنبال ایجاد تمدن جدیدی در این سرزمین است. بازیکن نقش آرتور مورگان، یک راهزن سابق را بر عهده می‌گیرد که عضوی از گروهی از یاغی‌ها به رهبری Dutch van der Linde است.

ژانر گیم : اکشن ، ماجراجویی
موجود در کنسول های ps4 و ps5
150,000تومان410,000تومان
مزایای خرید از آپراگیم
مزایای خرید از آپراگیم
توضیحات محصول
product content

 خرید اکانت قانونی Red Dead Redemption 2 برای ps4 و ps5 با قیمت ارزان و ضمانت دائمی محصول

خرید اکانت قانونی Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 یک بازی ویدیویی اکشن-ماجراجویی در سبک وسترن است که توسط استودیوی Rockstar Games توسعه داده شده است. این بازی در تاریخ 26 اکتبر 2018 برای پلتفرم‌های PlayStation 4 و Xbox One منتشر شد و بعداً در تاریخ 5 نوامبر 2019 برای کامپیوترهای شخصی منتشر شد.

داستان بازی در سال 1899 در آمریکای خیالی قرن بیستم رخ می‌دهد و به دنبال گروهی از جنایتکاران به نام باند واندرلینگ‌ها است که تحت رهبری آرتور مورگان قرار دارند. بازیکنان در نقش آرتور مورگان بازی می‌کنند و باید در طول داستان به ماجراجویی‌ها و مأموریت‌های مختلف بپردازند.

Red Dead Redemption 2 با یک جهان باز وسیع و زنده به نام “وایست” (West) روبروست، جایی که شامل صحراها، جنگل‌ها، کوه‌ها، روستاها و شهرهای وسط آمریکا است. این جهان با جزئیات بالا و حجم بزرگی طراحی شده است و امکاناتی مانند شکار، ماهیگیری، اکتشاف مناطق مختلف و تعامل با شخصیت‌های غیرقابل بازیابی را فراهم می‌کند.

بازی Red Dead Redemption 2 به لحاظ گرافیکی و صداگذاری بسیار توجه‌دار است و جزئیات زیبا و واقع‌گرایانه‌ای دارد. بازی شامل مکانیک‌های خطی و غیرخطی است و به بازیکنان امکان می‌دهد تصمیم‌های خود را در طول داستان بگیرند و به دنبالی که به دنیای بازی می‌دهند، تأثیر بگذارند.

همچنین، بازی Red Dead Redemption 2 شامل حالت چندنفره آنلاین به نام Red Dead Online است که به بازیکنان امکان می‌دهد در جهان باز این بازی با دوستان خود یا سایر بازیکنان آنلاین تعامل کنند و مأموریت‌ها را در کنار هم انجام دهند یا به صورت رقابتی به هم رقابت کنند.

 

نگاهی حماسی به داستان جذاب این بازی

در غروب جنوب آمریکا، زمانی که روزها پوشیده از گرما و خشکی و شب‌ها تاریک و ساکت بود، دنیایی وجود داشت که در آن قوانین و اصول وجودی نداشت. دنیایی پر از ماجراجویی، خیانت، وحشت و امید. این دنیا، دنیای وحشیانه و بی‌رحمی بود که در آن مردان واقعی از پس آن برمی‌آمدند، مردانی که به سرمایه‌های خود افتخار می‌کردند و بدون تردید در جستجوی رویای خویش بودند.

در قلب این دنیای وحشی، یک قهرمان بی‌نظیر به نام آرتور مورگان وجود داشت. آرتور، مردی بی‌تردید بود که در جنگل‌ها و صحراها به دنبال آزادی و عدالت می‌گشت. او عضوی از گروهی خارق‌العاده بود که خرابکاری‌ها و سرقت‌ها را برای حفظ زندگی متعادل خود و همراهانش انجام می‌دادند. این گروه، باند واندرلینگ‌ها نامیده می‌شد و از عده‌ای از بهترین و بدترین مجرمان واردشدهای متشکل بود.

اما زمان‌ها تغییر می‌کند و همانطور که قدرت و تمدن در حال پیشرفت است، دنیای آزادی‌طلب آرتور نیز در خطر قرار می‌گیرد. یک قدرت تاریک و مرموز به نام داچس وندرلینگ، رهبر باند، به دنبال نابودی و انحراف گروه است. حکومت و قوانین در حال نفوذ به مناطق وحشی شده و دیگر روزهای آرتور و دوستانش به پایان می‌رسد.

اکنون آرتور مورگان باید در مقابل تغییراتی که دنیایش را در برابر او قرار داده، ایستادگی کند. او باید برای حفظ آزادی و عدالت خود و گروهش، به یک سفر حماسی و خطرناک روی بیاورد. این سفر، سفری است که او را از صحراها و جنگل‌ها تا شهرها و روستاها خواهد برد، و او باید با مردم و قوانین جدیدی که بر دنیا حکمفرما شده‌اند روبرو شود.

این داستان درباره‌ی آرتور مورگان است، یک مردی که در جستجوی هویت خود و رویایی از زندگی بی‌رنگ و بی‌معناست. این داستان درباره‌ی مبرده‌ی حقیقیت و خیال، وفاداری و خیانت، دوستی و دشمنی، و نهایتاً درباره‌ی معنای واقعی آزادی است. برای آرتور مورگان و باند واندرلینگ‌ها، آینده‌ای نامشخص وجود دارد. آیا آرتور می‌تواند در برابر نیروهای تاریک و شکست‌ناپذیری که در حال نفوذ به دنیایش است، ایستادگی کند؟ آیا او می‌تواند به عدالت و آزادی که همیشه به آن اعتقاد داشته، پایبند بماند؟

به خوانندگان دلیری که به این دنیای خشن و جذاب وارد می‌شوند، اعلام می‌کنم که آغاز می‌کنیم. آغاز یک سفر بی‌نظیر و سخت، سفری که در آن همه‌چیز در معرض خطر است و هیچ‌کس نمی‌تواند از تاثیرات آن جان سالم به در ببرد.

به خوانندگان دعوت می‌شود تا به دنیای Red Dead Redemption 2 بپیوندند و در جنگل‌های پرخطر، بیابان‌های بی‌پایان و شهرهای شلوغ این دنیا، به دنبال افق‌های ناشناخته بگردند. به دنبال پاسخ‌هایی که در اعماق دل‌های شخصیت‌ها پنهان شده‌اند و به دنبال راهی برای زنده ماندن در میان آتش و خون.

آیا آماده‌اید؟ آیا شجاعت کافی برای رویارویی با بزرگترین چالش‌ها و ماجراجویی‌ها را دارید؟ اگر پاسختان بله است، به سفری اپیک و حماسی دعوت می‌شوید. به دنیای Red Dead Redemption 2، به دنیایی که در آن همه چیز ممکن است و شما به انتخاب‌های خود وابسته هستید.

آموزش ثبت اکانت در کنسول PS5

در صفحه اصلی دکمه PS دسته رو نگه دارید. سپس از منوی باز شده در پایین گزینه دوم از سمت راست را انتخاب کرده و switch user را انتخاب کنید. add user را بزنید و سمت چپ get started را انتخاب کنید. سپس قوانین را تایید کنید و در صفحه بعد ایمیل و پسورد را وارد کنید ( sign in manually ) در ادامه کد دو مرحله را از ادمین گرفته و وارد کنید. مراحل بعدی را رد کرده و در صورت نیاز do this later بزنید. سپس در اکانت به game library رفته و از قسمت Your Collection بازی مورد نظر را به لیست دانلود اضافه کنید.

طریقه فعال سازی ظرفیت دوم در کنسول
در اکانت وارد شده به Settings رفته و User and Accounts را انتخاب کنید و سپس از قسمت Other گزینه Console Sharing and Offline Play را انتخاب کنید و در صورت Disable بودن روی Enable بزنید.

طریقه فعال سازی ظرفیت سوم
در پیام اولیه وقتی اکانت روی کنسول نصب شد، باید گزینه Don’t Enable را بزنید.

دیدگاه های شما
Related products

9 دیدگاه برای اکانت قانونی Red Dead Redemption 2 برای PS4 و PS5

 1. حسین

  ممنون بابت تحویل آنی

 2. مالک تایید شده omid (خریدار محصول)

  سپاس بابت تحویل سریع اکانت…حدود 1 ساعت زمان برد و اکانت تحویل داده شد

 3. احمد

  علی بود فقط یک مشکل کوچیک پیش اومد که با پشتیبانی خوب حل شد

 4. میثم

  ممنون از سایت خوبتان
  خیلی سریع اکانتو تحویل گرفتم بدون هیچ مشکلی🌹🙏

 5. Amir Masoud

  روز تعطیل ، اخر شب
  هم اکانت تحویل داده شد و هم پشتبانی آنلاین بود
  دمتون گرم

 6. مالک تایید شده ارشیا بیگی (خریدار محصول)

  سرعت عالییی پاسخگویی هم عالییی
  تو یکساعت اکانتو تحویل گرفتم ❤️‍🔥

 7. مالک تایید شده پرهام (خریدار محصول)

  فقط میتونم بگم عالی بود مرسی

 8. پویان

  بسیار عالی 👌👌🔥🔥

 9. مالک تایید شده Farid (خریدار محصول)

  واقعا مرسی از تحویل فوری بازی
  رد دد ۲ خریداری کردم خیلی زود تحویل داده شد ♥️

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط
Related products